Свята в нашому садку

30.Січ.2023

Відповідно Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості, виховання національно-патріотичних почуттів у дітей 16 лютого 2023 року ЖДНЗ №6 «Дюймовочка» долучився до відзначання Дня єднання.

Детальніше
06.Січ.2023

Різдвяні свята це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Здавен в Україні відзначали свята, які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем. Українці як і в давні часи, так і зараз ретельно готувались до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчили колядки та щедрівки. Не осторонь свята були і вихованці дошкільного навчального … Продовжити читання “Різдво Христове”

Детальніше
03.Січ.2023

Новий Рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. У нашому дитячому садку починають готуватися до святкування заздалегідь. Ми наряджаємо ялинку, прикрашаємо зал гірляндами, красивими іграшками, новорічними вінками. Ну і звичайно ж, разом із вихованцями готуємося до святкування. На святкових ранішниках всі занурюються у … Продовжити читання “Новорічне свято”

Детальніше
26.Гру.2022

Оскільки в Україні новорічні свята стартують з Дня Святого Миколая, то поставити і прикрасити ялинку вирішили саме в цей день. День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
15.Гру.2022

13 грудня відзначають День святого Андрія Первозванного, це свято шановане протягом багатьох віків в Україні. Щораз нові покоління продовжують та розвивають його народні традиції, бо їх збереження має велике значення для виховання молоді. Вихованці ЖДНЗ №6 теж поважають і продовжують традиції наших предків та сердечно вітають усіх зі світлим святом апостола Андрія Первозванного.

Детальніше