Новини

25.Вер.2020

Лялька – це іграшка, з якою грають «в життя» Вона вчить відтворювати стереотипи жіночої поведінки: догляд за дитиною, її годування, вкладання спати і інші дії, які в звичайному житті спрямовані на самого малюка. В іграх з ляльками відпрацьовуються і моральні моделі поведінки: ляльки ввічливо знайомляться один з одним або б’ються, ляльку може бути шкода, вона … Продовжити читання “Значення ляльки для дитини”

Детальніше
18.Вер.2020

В січні 2020року вихованці середньої групи 2 “Білочка” взяли участь у Всеукраїнській онлайн олімпіаді “Українське народознавство”, яку проводила “Всеосвіта”. Маючи певний запас знань з цієї теми, діти дали відповіді на отримані питання. Варто насамперед зазначити, що саме наші діти стали наймолодшими учасниками. І от 21 січня було отримано результати! Найменші, вперше, боязко… Але – “Ура!!!” … Продовжити читання “Перемога у Всеукраїнській онлайн олімпіаді “Українське народознавство””

Детальніше
08.Вер.2020

І знову осінь на порозі, В цю світлу вересневу рань. Дюймовочка дітям всім бажає, Набратись мудрості і знань! А ще здоров’я міцне мати, Щоб Україну прославляти! 1 вересня 2020 року Житомирський дошкільний навчальний заклад №6 «Дюймовочка» радісно зустрів свої вихованців.    День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами … Продовжити читання “День знань”

Детальніше
03.Вер.2020

Протокол звітування керівника ЖДНЗ № 6 від 31 серпня 2020 р. Присутніх: 30 працівників закладу та голів батьківських комітетів груп. Порядок денний: 1. Результати роботи усіх підсистем закладу в 2019-2020 н.р.» СЛУХАЛИ: Казмерчук Т.М., завідувача ЖДНЗ №6, яка повідомила, що Житомирський дошкільний навчальний заклад № 6 в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про … Продовжити читання “Річний звіт про діяльність закладу дошкільної освіти”

Детальніше
03.Вер.2020

Пріоритетний напрям роботи 2020/2021 н.р. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу здійснює освітньо-виховний процес у 2020/2021 навчальному році за пріоритетним напрямом: – екологічним.

Детальніше