Новини

01.Жов.2019

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго … Продовжити читання “1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку”

Детальніше
24.Вер.2019

Завдяки тісній співпраці педагогів з батьками вихованців, у садочку пройшла виставка робіт з природнього та покидькового матеріалів на тему “Мій улюблений казковий герой”.

Детальніше
09.Вер.2019

07. – 08.09.19 р. в Житомирі відбувся Космічний напівмарафон. Батьки, діти та їх вихователі з групи «Білочка» взяли активну участь у цьому заході. Всі дітки подолали дистанцію у 100 м., за що отримали нагороду – медаль фінішера, Wowbox (з чудовою книжкою та сюрпризами), і звичайно морозиво.

Детальніше
17.Сер.2019

      12 серпня 2019 р. відбулася зустріч наших дошкільнят з працівниками поліції. З метою попередження нещасних випадків з дітьми у побуті та зменшення ДТП за участю дітей, працівники поліції провели профілактичне заняття “Школа обережних наук”.  Вдале поєднання теоретичних знань з ОБЖД з моделюванням ігрових ситуацій сприяли закріпленню знань дітей про правила дорожнього руху, … Продовжити читання “Зустріч з працівниками поліції”

Детальніше
23.Кві.2019

    22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може … Продовжити читання “День Землі”

Детальніше
error: Content is protected !!