Новини

03.Лют.2023

Дитячій фантазії та винахідливості немає меж! Кожен малюк має схильність до експериментів. Тож вихованці ЖДНЗ №6 із задоволенням “прожили” тематичний день “Винахідники” та провели дослід із виверженням кольорових вулканів.

Детальніше
03.Лют.2023

По всьому світу щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися. Одним із таких свят є День навпаки. День навпаки, також відомий як Національний день протилежностей, відзначається 25 січня в США. Цей … Продовжити читання “День навпаки”

Детальніше
30.Січ.2023

Змістовно, цікаво і весело проводять малюки час в ЖДНЗ №6. Навіть перебування в укритті під час повітряної тривоги не заважає діткам отримувати позитивні та радісні емоції.

Детальніше
30.Січ.2023

Відповідно Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості, виховання національно-патріотичних почуттів у дітей 16 лютого 2023 року ЖДНЗ №6 «Дюймовочка» долучився до відзначання Дня єднання.

Детальніше
25.Січ.2023

З Днем Соборності України! Український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. День Соборності – свято, що символізує єдність українських земель. Воно уособлює нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність нашої країни, демонструє перед усім світом неподільність України й стійкість української нації. Соборність України сьогодні є запорукою нашої спільної … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше