Новини

15.Кві.2021

На території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади з 5 по 30 квітня проходить весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання. Відповідне розпорядження про «Про весняний благоустрій та санітарне прибирання території громади» від 2 квітня опубліковане на сайті Житомирської міської ради. Протягом цього часу відповідно до плану заходів передбачено проведення чималого комплексу робіт щодо благоустрою та наведення порядку на території громади. Зокрема, привести у належний стан вулиці, прилеглі території, … Продовжити читання “Місячник благоустрою”

Детальніше
13.Кві.2021

Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово). Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від … Продовжити читання “Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:”

Детальніше
09.Кві.2021

Громадська організація «Я-мама!» ініціює проведення флешмобу #StopБорщівник У рамках проведення флешмобу #StopБорщівник пропонують: Зробити аудит прилеглих територій на наявність борщівника Сосновського. Дотримуючись правил безпеки, знешкодити молоді пагони рослини та її коріння на глибині 10-15 см. Викласти у соцмережі фото із хештегом #StopБорщівник (з метою мотивації інших громадян приймати участь в флешмобі). Через два тижні повторити … Продовжити читання “Проведення флешмобу #StopБорщівник”

Детальніше
06.Кві.2021

«Особистість дитини» Із семи ліній розвитку дошкільника, виділених Базовим компонентом дошкільної освіти України, першою є лінія «Особистість дитини». Фізичний розвиток дитини реалізується через фізичну активність. Отже, одним з важливих показників компетентності дитини є зрілість її фізичної активності, що характеризується розвитком м’язово-рухової та предметно-практичної вмілості дитини в усіх сферах життєдіяльності. Під час моніторингового дослідження була проведена … Продовжити читання “Результати моніторингу дітей старшого дошкільного віку ЖДНЗ №6. Вересень 2020р.”

Детальніше
30.Бер.2021

Наші педагоги разом з батьками та вихованцями 27 березня приєднались до Міжнародної екологічної акції Година Землі (англ. Earth Hour). Це щорічна акція, організована Всесвітнім фондом природи WWF. Вона надає можливість висловитись на підтримку природи. Метою акції є не економія електроенергії, а привернення уваги суспільства до екологічних проблем. Акція проводиться з 20:30 до 21:30 за місцевим часом. Взяти участь в ній … Продовжити читання “Година Землі 2021”

Детальніше