Місячник благоустрою

15.Кві.2021
Місячник благоустрою

На території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади з 5 по 30 квітня проходить весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання. Відповідне розпорядження про «Про весняний благоустрій та санітарне прибирання території громади» від 2 квітня опубліковане на сайті Житомирської міської ради.

Протягом цього часу відповідно до плану заходів передбачено проведення чималого комплексу робіт щодо благоустрою та наведення порядку на території громади. Зокрема, привести у належний стан вулиці, прилеглі території, зелені і лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці, природні джерела, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки, надані в користування земельні ділянки, бігборди, рекламні вивіски, щити для оголошень, інформаційні тумби, сітілайти, опори на вулицях громади, залучивши для цього наявні трудові та матеріально-технічні ресурси. А також за вказаний період необхідно впорядкувати кладовища, братські могили, військові поховання, пам’ятні місця.

При організації та проведенні весняного благоустрою мають бути дотримані протиепідемічні заходи та обмеження, які визначені нормативними актами на період карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусної хворобиCOVID-19.

В нашому закладі була оголошена Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”. Працівники та вихованці садочку активно залучилися до загальноміського благоустрою та санітарного прибирання території, адже розуміють, що чистота рідного Житомира залежить від кожного з нас. Учасники весняної толоки згрібали листя, бруд і сміття, які накопичилися за довгу зиму. Упорядкували зовнішню частину навчального закладу, внутрішній двір, газони та квітники, стадіон і територію біля овочесховища.

Такий захід дає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і вагомий внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни. Варто зазначити, що подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок довкола навчального закладу, а й згуртувати та зміцнити дитячі, батьківські колективи.

Запрошуємо долучитись до цієї акції всіх небайдужих!

Зробимо наше місто краще разом!

Галерея зображень