Методична служба

30.Лис.2022

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік у закладі дошкільної освіти №6 створено окремі цільові осередки у групових приміщеннях, які щоденно на виду у дітей та застосовуються в освітньому процесі з усіх видів занять, як їх частина, або під час проведення тематичних занять з питань цивільного захисту, особистої безпеки та формування навичок … Продовжити читання “Організація окремих цільових осередків Безпеки в дошкільному закладі”

Детальніше
25.Лип.2022

Ключовим етапом діагностики стало виявлення найбільш сформованих компетентностей відповідно до Базового компоненту. В наведеній нижче діаграмі представлені дані щодо засвоєння програмових вимог 7 освітніх напрямів Базового компоненту дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція. Засвоєння дітьми старшого дошкільного віку програмових вимог 7 освітніх напрямів Базового компоненту дошкільної освіти по групам Якісні результати Протягом поточного … Продовжити читання “Результати моніторингу дітей старшого дошкільного віку ЖДНЗ №6. Червень 2022 р.”

Детальніше
24.Бер.2022

  https://mon.gov.ua/ua/news/materiali-dlya-pedagogiv-i-batkiv-suchasne-doshkillya-pid-krilami-zahistu?fbclid=IwAR2cNCFn34MDlc11sdTco7OQfRfMCyk1E6TZhv7KhXxtHJI9h2ObVJutBAY

Детальніше
22.Лют.2022

Розвивайся, звеселяйся Моя рідна мово! У барвінки зодягайся Українське слово! 21 лютого 2022 року,  дошкільнята ЖДНЗ № 6 долучилися до відзначення Міжнародного Дня Рідної Мови. Цей день у  дитячому садочку  «Дюймовочка» був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. Малеча радо … Продовжити читання “МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ”

Детальніше
16.Лют.2022

День єднання вперше запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні. Він передбачає проведення низку урочистих заходів, серед яких: підняття Державного прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах; виконання о 10:00 Державного гімну України; проведення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України. Наш заклад приєднався до заходів.

Детальніше