Групи з порушенням зору

03.Лют.2023

Дитячій фантазії та винахідливості немає меж! Кожен малюк має схильність до експериментів. Тож вихованці ЖДНЗ №6 із задоволенням “прожили” тематичний день “Винахідники” та провели дослід із виверженням кольорових вулканів.

Детальніше
03.Лют.2023

По всьому світу щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися. Одним із таких свят є День навпаки. День навпаки, також відомий як Національний день протилежностей, відзначається 25 січня в США. Цей … Продовжити читання “День навпаки”

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
06.Гру.2022

Виховна сила казок відома людям з давніх часів, багато казок передавалися з вуст у вуста від бабусі до онуків, від батьків до дітей і давно отримали статус народних. Казки виступають чарівним дзеркалом реального світу і власного, поки що не відкритого внутрішнього світу дитини. Слухаючи казку, діти вчаться відрізняти правильні вчинки від неправильних, добрих персонажів від … Продовжити читання “Яке диво ці казки”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше