Групи з порушенням мови

08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
29.Лис.2022

21.11.22 – 25.11.22 р. в нашому дошкільному закладі проходив тематичний тиждень «Пізнаю себе. Знай свої права дитино». Протягом правового тижня педагоги ознайомлювали дітей зі своїми правами та обв’язками, навчали поважати права кожної людини,  виконувати свої обов’язки завжди і всюди, а також дотримуватись взаємоповаги один до одного, адже щаслива дитина – це така дитина, яка: знає, що … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Пізнаю себе. Знай свої права дитино””

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
09.Сер.2022

А який чудовий та неповторний зелений колір… Це день довкілля, надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Це колір природної гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

Детальніше
28.Лип.2022

Жовтий колір – це колір сонця, радості та оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.

Детальніше