Група “Журавлик”

25.Січ.2023

З Днем Соборності України! Український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. День Соборності – свято, що символізує єдність українських земель. Воно уособлює нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність нашої країни, демонструє перед усім світом неподільність України й стійкість української нації. Соборність України сьогодні є запорукою нашої спільної … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше
15.Гру.2022

13 грудня відзначають День святого Андрія Первозванного, це свято шановане протягом багатьох віків в Україні. Щораз нові покоління продовжують та розвивають його народні традиції, бо їх збереження має велике значення для виховання молоді. Вихованці ЖДНЗ №6 теж поважають і продовжують традиції наших предків та сердечно вітають усіх зі світлим святом апостола Андрія Первозванного.

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
18.Лис.2022

“Здоровому все здорово”, “Як нема здоров’я й сили, то цілий світ не милий” – говорить прислів’я. А ще в народі кажуть: “Здоров’я маємо – не дбаємо, а втративши – плачемо”. Цінність здоров’я людина не рідко усвідомлює лише тоді, коли воно частково втрачене.  Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я – завдання батьків та педагогів.

Детальніше