Група “Метелик”

26.Гру.2022

Оскільки в Україні новорічні свята стартують з Дня Святого Миколая, то поставити і прикрасити ялинку вирішили саме в цей день. День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
15.Лис.2022

З 07.11. по 11.11.22 н.р. в ДНЗ №6 проходив тиждень присвячениий освіті сталого розвитку. Робота педагогів нашого дошкільного закладу була спрямована на формування у дітей початкових уявлень про дії та поведінку в напрямі сталого розвитку, що необхідні для свідомого вибору способу власного життям; усвідомлення дітьми необхідності збереження ресурсів планети та особистої причетності до майбутнього суспільства … Продовжити читання “Дошкільнятам – освіта сталого розвитку”

Детальніше
09.Сер.2022

А який чудовий та неповторний зелений колір… Це день довкілля, надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Це колір природної гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

Детальніше