Група “Капітошка”

25.Січ.2023

В ЖДНЗ №6 18 січня святкували День народження Вінні-Пуха. Саме в цей день у 1926 році вийшла перша книга з цим персонажем. Хоча сам Вінні-Пух з’явився 21 серпня 1921 року (його творець – Алан Мілн). Вінні-Пух став одним із найвідоміших героїв дитячої літератури XX століття. Добрий та трохи незграбний ведмедик спроможний навчити дітей та дорослих … Продовжити читання “День Народження Вінні-Пуха”

Детальніше
15.Гру.2022

Одягнеш хустину і ти – справжня жінка, Бо ти з України і ти – українка. А наша хустина – жіноча прикраса Із роду до роду , не втрачена часом. Це витвір людини , це символ народу, І хустка жіноча не вийде із моди. З чим можем зрівняти квітчасту хустину? Хіба є щось краще її на … Продовжити читання “День української хустки”

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
18.Лис.2022

“Здоровому все здорово”, “Як нема здоров’я й сили, то цілий світ не милий” – говорить прислів’я. А ще в народі кажуть: “Здоров’я маємо – не дбаємо, а втративши – плачемо”. Цінність здоров’я людина не рідко усвідомлює лише тоді, коли воно частково втрачене.  Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я – завдання батьків та педагогів.

Детальніше