Група “Бджілка”

25.Січ.2023

Здавалося б, ми не хочемо приходу зими – холоду та коротких, похмурих днів. Але є причина, з якої багато людей з нетерпінням очікують саме на цю пору року. Це сніг – біле природне диво. Витончені сніжинки, сріблястий іній, пухнасті замети – сніг буває різним, але він завжди викликає захват, створює атмосферу казки. Та, мабуть, найбільше … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНІГУ”

Детальніше
19.Гру.2022

З 12.12.22 по 16.12.22 р. в ЖДНЗ №6 проходив тематичний тиждень “Мої рухи”.  Наші педагоги реалізуючи програму “Дошкільникам про сталий розвиток” формують у дітей початкові уявлення про дії та поведінку, що орієнтовані на сталий розвиток, необхідних для свідомого вибору власного способу життя. Після занять діти зможуть самостійно виконувати прості фізичні вправи, пояснювати їхню важливість, позитивно … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Мої рухи””

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
07.Лис.2022

Хто ж не любить тварин? Діти від них точно у захваті! Але чи достатньо вони про них знають? І навіть якщо наші вихованці мають домашніх улюбленців, що їм відомо про диких тварин? Запитань безліч! І ми маємо відповісти на кожне! З 31.10.22 по 04.11.22 р. проходив тиждень присвячений темі «Хто в лісі живе». Вивчаючи її, … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Хто в лісі живе””

Детальніше