Година Землі 2021

30.Бер.2021
Година Землі 2021

Наші педагоги разом з батьками та вихованцями 27 березня приєднались до Міжнародної екологічної акції Година Землі (англ. Earth Hour).

Це щорічна акція, організована Всесвітнім фондом природи WWF. Вона надає можливість висловитись на підтримку природи. Метою акції є не економія електроенергії, а привернення уваги суспільства до екологічних проблем.

Акція проводиться з 20:30 до 21:30 за місцевим часом. Взяти участь в ній може будь-хто. Для цього в будинку відключають світло і електроприлади. У події беруть участь також пам’ятки і міські будівлі, які на годину відключають підсвічування. 

З кожним роком акція стає все більш відомою. Сотні міст по всьому світу підтримують подію, а відомі пам’ятки відключають підсвічування своїх будівель на одну годину. В акції брали участь Емпайр-стейт-Білдінг, міст “Золоті ворота”, римський Колізей, Біг-Бен, єгипетські піраміди, Собор Паризької Богоматері, Батьківщина-мати в Києві та багато інших.

В Україні Година Землі 2021 присвячена старовіковим лісам. У суботу WWF-Україна відкриває національний збір голосів на підтримку найстаріших лісів України.

В Україні понад 50 міст брали участь в акції в різні роки. Також на честь свята проводяться велопробіги, флешмоби та інформаційні екологічні заходи. На сьогодні Година Землі є наймасовішою суспільною акцією в історії людства.

Галерея зображень