Соціальний педагог

07.Вер.2022
Детальніше
07.Вер.2022

 «МАЛЕНЬКЕ КИТЕНЯ» Терапевтична казка для діток дошкільного віку, які бояться сирену. Прекрасний інструмент, який може допомогти в усьому – це терапевтичні (психологічні) казки! Це дитячі твори, які допомагають вашому чаду прояснити різні життєві ситуації, відреагувати накопичені емоції, познайомитись з різноманітними стратегіями поведінки. Крім того, казки дозволяють дитині побувати на місці героя в певних конфліктних ситуаціях … Продовжити читання “Терапевтична казка для діток дошкільного віку, які бояться сирену.”

Детальніше
09.Сер.2022

Якщо ви скаржитесь на те що, думки весь час кружляють навколо того що сталося, що все пропало, не в стані взагалі функціонувати і не можете припинити думати негативно, то ця техніка для вас. Подія Думки Реакції Дії Крок 1. Визначте і запишіть думки, пов’язані з травматичним досвідом, які шкодять сьогоденню. Та альтернативні думки, про щоб … Продовжити читання “Як боротися з тривожними думками або техніка корисного мислення”

Детальніше
09.Сер.2022
Детальніше
28.Бер.2022

Ми звикли говорити про істерику в руслі дитячої поведінки. Актуальність цього явища в період війни не зменшується і заслуговує окремого допису. Проте, істерика як реакція дорослих на обставини, в яких ми зараз живемо, зустрічається досить часто. І теж потребує розуміння алгоритму дій у випадку перебування поруч з людиною, у якої ми спостерігаємо таку поведінку. Істерика … Продовжити читання “Істерика, яка НЕ дитяча: як реагувати, що робити і що НЕ робити”

Детальніше