

«МАЛЕНЬКЕ КИТЕНЯ» Терапевтична казка для діток дошкільного віку, які бояться сирену. Прекрасний інструмент, який може допомогти в усьому – це терапевтичні (психологічні) казки! Це дитячі твори, які допомагають вашому чаду прояснити різні життєві ситуації, відреагувати накопичені емоції, познайомитись з різноманітними стратегіями поведінки. Крім того, казки дозволяють дитині побувати на місці героя в певних конфліктних ситуаціях … Продовжити читання “Терапевтична казка для діток дошкільного віку, які бояться сирену.”

Якщо ви скаржитесь на те що, думки весь час кружляють навколо того що сталося, що все пропало, не в стані взагалі функціонувати і не можете припинити думати негативно, то ця техніка для вас. Подія Думки Реакції Дії Крок 1. Визначте і запишіть думки, пов’язані з травматичним досвідом, які шкодять сьогоденню. Та альтернативні думки, про щоб … Продовжити читання “Як боротися з тривожними думками або техніка корисного мислення”

Ми звикли говорити про істерику в руслі дитячої поведінки. Актуальність цього явища в період війни не зменшується і заслуговує окремого допису. Проте, істерика як реакція дорослих на обставини, в яких ми зараз живемо, зустрічається досить часто. І теж потребує розуміння алгоритму дій у випадку перебування поруч з людиною, у якої ми спостерігаємо таку поведінку. Істерика … Продовжити читання “Істерика, яка НЕ дитяча: як реагувати, що робити і що НЕ робити”