Методична сторінка

29.Жов.2018

Не кожен може усвідомити всю важкість наслідків пожежі. Навіть дорослі, не говорячи про дітей, підчас пожежі часто втрачають самовладання, проявляють повну розгубленість. Вони забувають, що можна викликати допомогу, виносять з полум’я випадкові предмети, в той же час залишаючи цінне майно. В усіх квартирах знаходяться надзвичайно пожежонебезпечні речі: ковдри, шпалери, лаки, фарби, розчинники, різноманітні аерозолі, пластмаси … Продовжити читання “ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЄ”

Детальніше
25.Жов.2018

 В роботі з дітьми педагоги використовують ігрові методи навчання. При цьому ми створюємо такі умови, при яких дитина була б не пасивним спостерігачем, а активною діючою особою. У якості стимулу використовуємо різноманітні педагогічні прийоми, в тому числі й показ дорослим якої-небудь дії (“роби, як я”). При виконанні цієї дії дитині даємо конкретну позитивну оцінку з … Продовжити читання “РОЛЬ ГРИ У ВИХОВАННІ НАВИЧОК ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ”

Детальніше
30.Кві.2018

У своїй діяльності педагогічний колектив використовує багату палітру різноманітних інноваційних технологій, спрямованих на розвиток базових якостей дитини раннього та дошкільного віку. Це коректурні таблиці за методикою Н.В.Гавриш; використання схем, символів, знаків в корекційній роботі з дошкільниками; навчання грамоти за методикою Л.В.Шелестової та О.Л.Пащенко; навчання читання за кубиками М.Зайцева; використання ІКТ; освіта для сталого розвитку, пальчиковий … Продовжити читання “Інноваційні технології”

Детальніше
30.Кві.2018

Девіз діяльності дошкільного навчального закладу № 6 – «Дитина замовляє розвиток»! Кожен педагог прагне працювати по-новому, кожен усвідомлює, що його навчальний вплив не може здійснюватись без реальної активної діяльності самої дитини. Що саме діяльність формує психіку, а бездіяльність (пасивне сприймання інформації, відсутність можливостей випробовувати свої сили) веде до депривації особистості, тобто обмеження можливостей як дорослого … Продовжити читання “Граємо, виховуємо й розвиваємо!”

Детальніше
error: Content is protected !!