Медична сторінка

19.Лис.2020

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ ПОСТАНОВА 22.09.2020  № 55 ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у закладах дошкільної освіти (далі – заклади) засновник (засновники) та керівники закладів повинні здійснювати свою діяльність з урахуванням вимог … Продовжити читання “Постанова Головного санітарного лікаря Укрїни від 22.09.2020 №55”

Детальніше
26.Жов.2018

Для відвідування закладу дошкільної освіти батькам дитини віком до 6 років достатньо надати довідку від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров′я, у якому спостерігається дитиниа. У довідці зазначається: прізвище, ім′я, по батькові дата народження, місце проживання дитини, факт того, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти. У разі необхідності лікар може … Продовжити читання “УВАГА! БАТЬКАМ ДО ВІДОМА”

Детальніше
26.Вер.2018

Департамент освіти просить вилучити з квітників на території навчальних закладів та знищити рослину Багата наречена (наукова назва  рослини — эуфорбія маргіната або молочай оточений). Дана рослина викликає алергічні симптоми  у дітей – почервоніння обличчя та шиї, підвищення температури, набряки, але не є забороненою для висаджування на клумбах. Сік, який виділяє рослина отруйний. (Лист № 309 від 21.09.2018р.)

Детальніше
30.Кві.2018

Дуже часто батьки запитують: чи варто робити дітям профілактичні щеплення? Чи не краще надати маляті перехворіти дитячими інфекційними хворобами, такими, як кір, кашлюк і інші, поки він ще малий? Адже багато хто знає, що у дорослих ці хвороби проходять набагато важче. Чи не виявить щеплення негативного впливу на організм дитини? Адже і терміни імунітету, тобто … Продовжити читання “Чи потрібно робити щеплення?”

Детальніше