Статті

29.Жов.2018

Не кожен може усвідомити всю важкість наслідків пожежі. Навіть дорослі, не говорячи про дітей, підчас пожежі часто втрачають самовладання, проявляють повну розгубленість. Вони забувають, що можна викликати допомогу, виносять з полум’я випадкові предмети, в той же час залишаючи цінне майно. В усіх квартирах знаходяться надзвичайно пожежонебезпечні речі: ковдри, шпалери, лаки, фарби, розчинники, різноманітні аерозолі, пластмаси … Продовжити читання “ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЄ”

Детальніше
26.Жов.2018

Для відвідування закладу дошкільної освіти батькам дитини віком до 6 років достатньо надати довідку від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров′я, у якому спостерігається дитиниа. У довідці зазначається: прізвище, ім′я, по батькові дата народження, місце проживання дитини, факт того, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти. У разі необхідності лікар може … Продовжити читання “УВАГА! БАТЬКАМ ДО ВІДОМА”

Детальніше
25.Жов.2018

 В роботі з дітьми педагоги використовують ігрові методи навчання. При цьому ми створюємо такі умови, при яких дитина була б не пасивним спостерігачем, а активною діючою особою. У якості стимулу використовуємо різноманітні педагогічні прийоми, в тому числі й показ дорослим якої-небудь дії (“роби, як я”). При виконанні цієї дії дитині даємо конкретну позитивну оцінку з … Продовжити читання “РОЛЬ ГРИ У ВИХОВАННІ НАВИЧОК ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ”

Детальніше
16.Жов.2018
Детальніше
16.Жов.2018

Чіткий розпорядок дня дисциплінує, надає впевненості, формує здорові звички малюка   Дітей зазвичай лякає все невідоме – чи то нова страва, чи великі зміни в житті (наприклад, переїзд до іншого міста або народження брата чи сестри). Зміни дають нові можливості, але в дитини вони викликають потужний стрес. Розпорядок надає життю дитини комфорту та стабільності. Зазвичай … Продовжити читання “Важливість розпорядку дня в житті дитини”

Детальніше
error: Content is protected !!