Статті

17.Лис.2020

З величезною повагою ставлюся до людей, які намагаються бути для своїх дітей хорошими батьками, незважаючи на те, що їх власне дитинство було не завжди райдужним. Такі люди роблять величезну роботу, переписують на ходу родові сценарії, змінюють на краще життя не тільки своє і своїх дітей, а й онуків, і тих, хто буде жити і спілкуватися … Продовжити читання “Секрети спілкування з дітьми”

Детальніше
17.Лис.2020

1. Хваліть досягнення, а не особистість. Якщо ви скажете замість, наприклад, «Який гарний у тебе малюнок» щось типу «Яка ти розумниця, мій ти художник!», матимете подвійний ризик. По-перше, дитина може з характерною для її віку підозрілістю подумати, що вона хороша тоді, коли щось зробила гарно, – а решту часу вона не дуже гарна. Тому позначайте: … Продовжити читання “Як правильно хвалити дитину”

Детальніше
01.Жов.2020
Детальніше
25.Вер.2020

Самостійність – якість особистості, завдяки якій людина може сама ставити перед собою цілі і завдання, продумувати формат їх виконання, брати на себе відповідальність за діяльність і наслідки, а так само частіше приймає нетрадиційні рішення. Для позначення хто ж така самостійна дитина, можна ввести критерії або ознаки самостійності: – дитина починає проявляти ініціативу; – творчо вирішує … Продовжити читання “Вікові особливості самостійності дитини”

Детальніше
23.Вер.2020

 

Детальніше